עזרה לקונים

המשימה שלנו להקל על תהליך גילוי, רכישה ואיסוף של אמנות ישראלית עכשווית, איכותית ומקורית. בדף האמן ובדפי העבודות, תוכלו לבחור את העבודה המתאימה ביותר עבורכם מתוך מגוון של יותר מ-3,000 עבודות אמנות זמינות למכירה, כאשר עבודות חדשות נוספות מדיי יום. TheArtLabהוא מיזם פילנטרופי וכל השרותים באתר הם ללא עלויות תיווך, עמלות או דמי הרשמה.

 

הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו בו אנו מעדכנים על כל מה שמתחדש ומתרחש ב- TheArtLab.

 

איך בוחרים? 

אופציה ראשונה: לפי שמות האמנים ועבודותיהם - בעמוד הראשי, תחת "הצג 5X1" מופיעים כל האמנים במיון אקראי כאשר בכל שורה מוצג אמן בליווי 5 מעבודותיו. לחיצה על החץ בצד ימין מגלה עוד מעבודותיו. לחיצה על "סנן לפי תחום אמנות" תסנן אמנים לפי מדיה ספיציפית. לחיצה על "מיון לפי" תמיין את האמנים לפי המצטרפים החדשים, או לפי סדר אלפבתיבכל שלב, לחיצה על תמונת אמן או עבודה תוביל לדף האמן שכולל קורות חיים ועבודות למכירה.


אופציה שניה: לפי שמות האמנים - בעמוד הראשי, תחת "הצג אמנים" מופיעים כל האמנים במיון אקראי. תוכלו לחפש אמן מסויים בשורת החיפוש. לחיצה על "סנן לפי תחום אמנות" תסנן אמנים לפי מדיה ספיציפית. לחיצה על "מיון לפי" תמיין את האמנים לפי המצטרפים החדשים, או לפי סדר אלפבתי. בכל שלב, לחיצה על תמונת אמן תוביל לדף האמן שכולל קורות חיים ועבודות למכירה.


אופציה שלישית: לפי עבודות - בעמוד הראשי, עברו ל ״הצג עבודות״ שם נראות כל העבודות, כשהחדשות ביותר יופיעו למעלה. לחץ על "בחר מדיום" כדי לבחור עבודות במדיום מסויים. לחץ על "בחר מחיר" כדי לבחור עבודות בטווח מחיר מסויים. לחץ על "מיין לפי: החדשות ביותר" כדי למיין את העבודות לפי - "שם אמן א-ת" או "שם אמן ת-א". בכל שלב, לחיצה על עבודה תוביל לדף האמן שיצר אותה, הכולל את פרטי העבודה, קורות חיים של האמן ועבודות נוספות. 

 

איך קונים?

רכישה ישירות מהאמן - אנו מעודדים יצירת קשר ישיר עם האמן במייל או בטלפון, לתאם ביקור סטודיו, להתרשם פיזית מהעבודה ולרכוש ישירות ממנו. מכיוון ש- 100% מהכנסות המכירה מועברות ישירות לאמנים שלנו, אין לנו שום צד בעינין, מלבד יצירת הקשר בין לקוח לאמן. ליד כל עבודה מופיעים פרטי ההתקשרות הישירים עם האמן. 

 

ייעוץ מקצועי?

כדי לסייע לכם לבחור את האמנות המתאימה ביותר עבורכם, אנו מציעים ליווי אישי של אוצר, וחווית קניה מותאמת אישית. במחיר נגיש, תוכלו לתאם פגישה עם אוצר עצמאי בביתכם או בבית קפה,שייעץ ויכוון לאמנות שתאהבו, בטווח המחירים והטעם שלכם. יועצי האמנות הם אוצרים עצמאים בכירים עם נסיון, שעבדו, ניהלו ואצרו בגלריות, מוזיאונים ואוספים בארץ ובעולם. תוכלו להעזר באתר כקטלוג, לבקר בליווי האוצר בסטודיו של האמנים לקבלת החלטה סופית ולקנות עבודה ישירות מהאמן. יעוץ אמנותי יכול לכלול גם לימוד, תכנון וליווי לטווח ארוך לבניית אוסף. התשלום על הייעוץ ישולם ישירות לאוצר ללא עלויות תיווך. חשוב לנו מאוד שהאוצר יהיה אוביקטיבי לצרכים שלכם, כך שאין חובה לקנות מאמני האתר. כדי למנוע ניגוד עניינים, האוצר מקבל תשלום אך ורק מכם, לפי שעת יעוץ מקצועי ובלי אחוזים מהאמן או כל גוף שלישי.

 

שאלות? אנחנו כאן כדי לעזור. שאל מומחה TheArtLab .אם אתם לא מוצאים את מה שאתם מחפשים, פנו אלינו ונשמח לעזור (info@theartlab.co.il)

 

**המחירים המצויינים ליד כל עבודה לא כוללים מע"מ **


אנו מודים מראש על הקנייה – כל מכירה של אמנות מושקעת ישירות בקידום התרבות בישראל, ותמיכה באמנים דרך סחר הוגן וישיר.


---------------

איך קונים את עבודת האמנות הראשונה?

טיפים לרכישת אמנות:

 

 1. בדקו וחקרו – ראו הרבה אמנות ונסו להבין איזה סוג אמנות אתם אוהבים. 
 2. הגדירו תקציב – ותהיו מוכנים לעבור אותו. קצת. 
 3. דברו עם אספנים אחרים ויועצי אמנות - תוכלו ללמוד דבר או שניים על שדה האמנות מבעלי ותק ונסיון. 
 4. קנו מה שאתם אוהבים ומדבר אליכם – בטחו בתחושת הלב שלכם והיו בטוחים ברכישה שלכם. גם אם המטרה שלכם בחלקה כלכלית, קשה לדעת בוודאות איזה אמן יצליח בעתיד וערך עבודותיו יעלה. שילוב של מידע, טעם אישי ואינטואיציה הם הבחירה הכי בטוחה. 
 5. בחנו פיזית את עבודת האמנות – גודל, מרקם וצבעים נראים אחרת על צג מחשב. 
 6. קראו את קורות החיים של האמן - קורות החיים המלאים של האמן הכוללים אינפורמציה לגבי לימודים, תערוכות, פרסים, אוספים ומשרות. השתמשו במידע זה כדי להסיק מסקנות בסיסיות על הישגי האמן. ככל שברשימת האמן יותר הישגים, עבודותיו יקרות יותר. 
 7. בקשו מהאמן להסביר את עבודת האמנות – זה מרתק. שאלו מה העבודה מייצגת? איך היא באה לעולם? סיפורים מעניינים שקשורים לעבודה? איפה היא הוצגה? 
 8. האם המחיר הוגן – כל שעליכם לעשות הוא להשוות את המחיר ליצירות אמנות דומות שכבר נמכרו. אפשרות אחת - לשאל את האמן באיזה מחיר מכר עבודות דומות לזו שאתם מעוניינים לרכוש. אפשרות שניה - השוו את מחיר העבודה למחיר של אמנים דומים בעלי רקע מקצועי וניסיון דומה. שימו לב שגם לגודל, למדיום ולטכניקה יש משמעות במחיר. 
 9. גודל העבודה - וודאו שגודלה הפיזי של העבודה מתאים למקום התליה המיועד. 
 10. שמרו מסמכים - קבלה, חשבונית ואחרים. זה ישמש לאימות והערכת שווי עבודת האמנות. 
 11. קניית עבודה לא צריכה להיות משהו חד פעמי – צרו קשר עם האמן מידי פעם, בקרו אותו בסטודיו ותחשפו לגוף עבודות חדשות. רכישה של מספר עבודות מאותו אמן תאפשר לכם לייצר אוסף מעמיק יותר לאורך זמן, ולקבל מידע מוקדם על עבודות חדשות.